| akadikPufoasa a întrebat:

Am ajuns sa fiu cu cel mai bun prieten al meu pe care il am de 2 ani si avem o relatie de doua luni. Eu sunt scorpion si el e scorpion si vreau sa vad niste pareri despre acest cuplu. Daca sunteti scorpioni si aveti sau ati avut relatii cu un alt scorpion puteti sa imi spuneti din experienta voastra personala. Uneori e foarte incapatanat si ma enerveaza teribil, uneori ma face sa plang, dar avem niste impacari foarte frumoase de parca ne certam special ca sa ne impacam. Avem personalitati foarte asemanatoare si e rai atunci cand suntem draguti unul cu celalalt si iad cand ne certam. Nu ne certam des, azi ne-am certat (dar ne-am impacat cam dupa o ora) si ultima cearta a fost acum 3 luni. Mi-am promis ca data viitoare nu ma mai duc dupa el, iar daca el nu vine si nu isi lasa orgoliul si incapatanarea, o terminam. E o relatie de care m-am atasat si vreau sa ne tina cat de mult posibil. Astept pareri despre cuplul scorpion-scorpion

Răspuns Câştigător
| Ihvnnm a răspuns:

Zodia nu influenteaza cu nimic comportamentul. Faptul ca cineva iti zice ca vei fi nu stiu cum te influenteaza si chiar ti se întâmplă anumite lucruri. Este doar coincidenta, nu e absolut nicio influenta a astrelor asupra comportamentului nostru. Deci voi sunteti singurii responsabili de durata relatiei si de calitatea eiwinking

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunteti tineri bucurati-va de viata de liceu si facultate voi nu constientizati cat de frumoase sunt perioadele astea, relatii sunt pe toate gardurile dar studentia si viata de liceu odata le traiesti, strabateti cat mai multe cearsafuri, distrativa, imbatativa cu prietenii, chefuri, vine revul faceti ceva neobisnuit, nu sex cu iubitul/a cu care faceti sex aprox in fiecare saptaman. lasati naibii relatiile serioase, trece tineretea pe langa voi

| Wihox a răspuns:

Zodia nu are nici o legatura. Sorry

| neutrino a răspuns:

Atunci cand o relatie nu este normala, multi dau vina pe compatibilitatea zodiei. Adevarul este ca nu poate fi normala o relatie de numai doua luni si voi sa va si certati. Este insa interesant ca voi, ultima data, v-ati certat acum 3 luni...

| R0R0 a răspuns:

Daca va iubiti, uitati de zodii. Nu sunt adevarate intotdeauna.

| CityOfSatan a răspuns:

Nu va merge, sunteti doua pietre tari.