| eevvaa a întrebat:

Salut TPU,am asa o dilema in viata personala,persoana cu care ma intilnesc undeva de vreo saptamana incoace nu mai raspunde la mesaje, telefoane si tot de genul acesta, si cel mai interesant ca nu stiu motivul acestui comportament ce parere aveti ce sa fac?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa numai o saptamana, baiatul s-a plictisit, nu ai trecut perioada de "proba"!

| eevvaa explică (pentru neutrino):

Am avut in vedere ca de o saptamana nu mai comunicam.

| Danysan a răspuns:

Te ignora -tu singura trebuie sa te gandesti cum te-ai comportat cu el in ultimu timp sau ce i-ai zis -pentru ca e evident ca te ignora.Cel mai bine daca sta aproape mergi la el si vb face to face -Comunicarea e cheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare mie ca tipul si-a dat sama ca il placi iar acum isi pune in actiune planul diabolic, te lasa sa-ti faci inima rea dupa care iti va declara ca te iubeste si hai la pat ca nu-i vreme de stat. Acest gen de baieti nu sunt decat niste vanatori de sex iar voi, naivele, nu reprezentati pentru ei decat un simplu trofeu pus bine in raboj.

| Ichnat a răspuns:

Sa astepti, poate are o problema si nu are telefonul la el... happy

| eevvaa explică (pentru Ichnat):

Putin probabil sta online pe retelele de socioalizare, pur si simplu ma ignora.

| Ichnat a răspuns (pentru eevvaa):

A lasat calculatorul pornit pe paginile respective?

| eevvaa explică (pentru Ichnat):

Intra si de pe telefonul mobil, cum am mai zis ma ignora.

| Ichnat a răspuns (pentru eevvaa):

Atunci poate ca la ultima intalnire ai zis ceva... sau nu i-a placut un gest...

| eevvaa explică (pentru Ichnat):

Totul a fost bine, neam sunat neam scris pur si simplu nu inteleg de ce se comporta asa, mai bine este sa-l las in pace?

| Ichnat a răspuns (pentru eevvaa):

Sigur, asteapta...