| eusebiu27 a întrebat:

am avut contact sexual protejat cu prietena mea in urma cu doua săptămâni.La un moment dat mi-am dat fără sa vreau drumul in prezervativ dar am continuat. Dupa ce am realizat ce s-a întâmplat l-am controlat, nu curgea, nu era rupt era intact.Nici ea nu mi-a spus ca a simțit ceva.
Chestia este ca urmează sa ii vina ciclul pe 23 însă astăzi pe 19 când scriu întrebarea mi-a zis ca nu are simptome de ciclu.
Este posibil sa fi rămas însărcinată? Țin sa precizez ca am fost la mare in perioada respectiva, ma gândesc sa nu fi răcit la burta.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Mai asteapta 2-3 zile.

| Numee a răspuns:

Daca prezervativul a fost intact nu ai de ce sa iti faci griji, poate m-ai intarzie!
M-ai asteapta cateva zile, daca nu ii vine eu cred ca ar fi bine sa faca un test de sarcina totusi sa nu existe vreo sarcina ne dorita!
Multa sanatate!