| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut o fata exact pe gustul meu, ne am placut unul pe celalalt... a fost dragoste la prima vedere, ne am intalnit intr-o seara a fost foarte frumos, ne am sarutat toata noaptea pana dimineata nu ne mai saturam unul de altu... dimineata am duso acasa, a 2 zii ne am vazut din nou totul a fost ok, eu am fost plecat 4 zile din oras si nu neam mai vazut, am vb doar la tel.primele 2 zile vb f mult la telefon, imi dadea beep si eu o sunam, a 3 zii am vb decat o data si ea imi vb mai rece, a 4 zii nu am vb deloc.Cand am venit in oras am sunato a 2 zii sa ne vedem si noi, dar nu mia mai raspuns la telefon, am insistat si mi-a raspuns pana la urma, dormea am vb putin eu eram foarte nervos, i-am zis sa ne intalnim si noi si a zis ca nu se simte bine, ca e frig afara si ca nu poate sa iasa i-am zis bine, scuze de deranj si am inchis telefonul. I-am dat un sms daca nu mai vrei sa te intalnesti cu mine, puteai sa mi zici, ea nu mi a dat nimic in schimb.
Asta s-a intamplat la ora 11, pe la ora 1 dupa ce m-am mai calmat, am sunato din nou, se trezise imi zisese da zana, cf? urma sa ne intalnim in 10 minute, a trecut o jumatate de ora pana a venit. Bun ne am vazut, cand ma m dus la ea zambind am vrut sa o sarut si nu m-a lasat sa intors cu obrazu, am tacut nu am mai zis nimic, am mers 10 metri si i-am zis dc se poarta asa cu mine, a zis ca mi se pare, m-a chemat la un suc si am refuzato ca tr sa ma duc la facultate, cand ne am despartit ea a vrut sa ma sarute si eu ma m ferit, am mai vb 2 minute si la sfarsit ne am atins pe buze doar... ea a avut un fost prieten care e plecat in afara, si el a intrat pe mine sa ma intrebe de ea si eu i-am zis de el ce id are, iar ea mi a zis ca ce legatura am eu cu el, ca eu am vb cu el sa i fac rau ei etc.prosti din astea, am cunoscut multe fete, dar ea e ceva mai speciala...stau si ma gandesc mereu la ea si sunt foarte suparat nu stiu ce sa mai fac, nu ma crede deloc ca nu am nici o legatura cu fostul nu stiu ce sa mai fac, stau mai tot timpul suparat.
Puteti sa ma ajutati cu un sfat va rog mult de tot, sunt disperat

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Drama in 5 zile!
Iubita ta e cu fundul in doua luntri si fostul e mai actual decat oricand!
Cand ai cunoscut-o era singura,trista fara el,ii era dor sa se simta din nou iubita si adulata si,probabil i-ai si placut,asa ca si-a facut de cap si ea o noapte.
Tu,ai plecat, ea a inceput sa-si revina si sa-i para rau.
La un moment dat, in cele 4 zile in care tu lipseai,a apucat sa-i si spuna "fostului" de tine,i-o fi marturisit ca sa para "corecta". Altfel,ce rost ar fi avut sa-ti faca cel mai mic repros in legatura cu el si de ce ar mai interesa-o ca ii faci "rau".Si,la urmei urmei,ce "rau" asa mare ii faci,decat ca existi si ea s-a incurcat cu tine si a aflat nefericitul celalalt?
Stai si gandeste si vei vedea ca am dreptate!
Asa ca,uita de dragostea ta la prima vedere,las-o in plata domnului cu "fostul" ei,asa,ca sa nu-i mai faci nici un "rau" si cauta-ti o alta fata, una fara incurcaturi si cu suflet in ea!
Nu mai sta suparat si foloseste-ti creierul, ca il ai!
Bafta!

2 răspunsuri:
| covaci101 a răspuns:

Trebuie s-o laşi o perioadă mai uşor şi să-ţi recucereşti dragostea avută centimetru cu centimetru! Fata este un pic confuză acum şi vrea să vadă că tu eşti prietenul care te ştia înainte şi nu cel care s-a întors. Succes! big grin

| Oprita00000 a răspuns:

Mersi greece12 ai mare dreptate, mersi si covaci 101 dar nu e asa cum zicie altceva