| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut o fata exact pe gustul meu, ne am placut unul pe celalalt... a fost dragoste la prima vedere, ne am intalnit intr-o seara a fost foarte frumos, ne am sarutat toata noaptea pana dimineata nu ne mai saturam unul de altu... dimineata am duso acasa, a 2 zii ne am vazut din nou totul a fost ok, eu am fost plecat 4 zile din oras si nu neam mai vazut, am vb doar la tel.primele 2 zile vb f mult la telefon, imi dadea beep si eu o sunam, a 3 zii am vb decat o data si ea imi vb mai rece, a 4 zii nu am vb deloc.Cand am venit in oras am sunato a 2 zii sa ne vedem si noi, dar nu mia mai raspuns la telefon, am insistat si mi-a raspuns pana la urma, dormea am vb putin eu eram foarte nervos, i-am zis sa ne intalnim si noi si a zis ca nu se simte bine, ca e frig afara si ca nu poate sa iasa i-am zis bine, scuze de deranj si am inchis telefonul. I-am dat un sms daca nu mai vrei sa te intalnesti cu mine, puteai sa mi zici, ea nu mi a dat nimic in schimb.

Asta s-a intamplat la ora 11, pe la ora 1 dupa ce m-am mai calmat, am sunato din nou, se trezise imi zisese da zana, cf? urma sa ne intalnim in 10 minute, a trecut o jumatate de ora pana a venit. Bun ne am vazut, cand ma m dus la ea zambind am vrut sa o sarut si nu m-a lasat sa intors cu obrazu, am tacut nu am mai zis nimic, am mers 10 metri si i-am zis dc se poarta asa cu mine, a zis ca mi se pare, m-a chemat la un suc si am refuzato ca tr sa ma duc la facultate, cand ne am despartit ea a vrut sa ma sarute si eu ma m ferit, am mai vb 2 minute si la sfarsit ne am atins pe buze doar... ea a avut un fost prieten care e plecat in afara, si el a intrat pe mine sa ma intrebe de ea si eu i-am zis de el ce id are, iar ea mi a zis ca ce legatura am eu cu el, ca eu am vb cu el sa i fac rau ei etc.prosti din astea, am cunoscut multe fete, dar ea e ceva mai speciala...stau si ma gandesc mereu la ea si sunt foarte suparat nu stiu ce sa mai fac, nu ma crede deloc ca nu am nici o legatura cu fostul nu stiu ce sa mai fac, stau mai tot timpul suparat.

Puteti sa ma ajutati cu un sfat va rog mult de tot, sunt disperat

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Da sau poate sigur nu e "nu".

| ionutzul31 a răspuns:

Chiar nu am de gand sa citesc panarama asta.Fa-mi un rezumat si iti dau apoi un sfat, ce zici?winking

| 9gag a răspuns:

E curva...si alex_5226 o stie, o stiu si eu deci iti dai seama ce reputatie are. Eu ma gandesc cum ai avut curajul sa o sarutilaughing Nasol de tine.

| AlexEuManu a răspuns:

Ba n-are rost sa-ti bati capul e o curva ascultama!

| Andree67 a răspuns:

Am avut nervi pentru "lectura" asta pana la sfarsit. Nu inteleg, esti un idiot daca tu crezi ca fata asta e singura pe lume. Da' cati ani ai, 40? Dupa expresiile gen" dragoste la prima vedere" asa se pare, hai da-i papucii mai repede ca nu merita sa fi cu ea, nu e cu suparare, e un sfat prietenesc, presupun ca astea ajuta mai mult decat sfaturile alea gen "lasa, ca se rezolva" care mi se par banale si pline de minciuni, doar pentru funda... presupun ca sfaturile prietenesti sunt alea adevarate, nu minciunile spuse de oricine happy