| RayM3 a întrebat:

Am dat de un ghinion de cand am inceput scoala...e vorba de o fata care ma urmareste incontinu pe oriunde ma duc(precizez ca este in acceasi scoala cu mine) si faza e ca ea ma place mult si eu nu o plac ca e urata (RAU) si nu stiu cum sa fac sa nu ma mai urmareasca...si cand aveam ora de sport a venit in sala si se uita la mine I don't want to see.

Ceva sfaturi? Cum as putea face sa nu ma mai urmareasca? i-am spus deja ca nu o plac dar cred ca ea tot insista sad

Astept niste raspunsuri fast big grin

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te-ar vedea cu alta poate te-ar lasa in pace

| Doηηa a răspuns:

Aceeași problemă o am și eu! laughing
Găsește-ți o iubită.
Eu una prefer să ignor! happy

| aLex22andra a răspuns:

Explica-i frumos ca nu o placi si ca asta nu se va schimba indiferent ce ar face, prin urmare sa nu te mai urmărească, sa-si vadă de treaba ei.
Daca nu înțelege, ceea ce poate sa se întâmple atunci va trebui sa o ignori ca nu ai ce sa faci pana la urma se va plictisi si isi va vedea de viața ei!

| DaSuntAnonima a răspuns:

Ce nebuna

| sliferTM a răspuns:

Eu cred ca nimeni nu e urat/urata nu te uita la ce vezi la exterior uitate la ce e in interiorhappy
Si chiar dac nu vrei fa-o sa nu te mai placa fi badaran, nesimptit, nep[oliticos...sti tu ce vreau sa zic sua fa-o sa ii placa de altcineva

| matesanosa a răspuns (pentru sliferTM):

Bravo frate imi place raspunsul tau..partea cu nesimtit, badaran e ok dar sa stii ca exista si fete urate si vorbesc de aspectul fizic nu de cel interior!

| sliferTM a răspuns (pentru matesanosa):

E adevarat ca exista ce ai specificat mai sus dar eu unu nu le bag in seam pe acele fetehappy

| Catalinutz92 a răspuns (pentru matesanosa):

Nu e ok sa iesi in oras de mana cu o mumie invelita in hartie igienica...deci trebuie sa fie cat de cat draguta sa nu iti fie rusine. si idem pentru fete

| matesanosa a răspuns (pentru Catalinutz92):

Pai eu ce spuneam mane?! nu tot asa?! ca exista fete urate in exterior

| Catalinutz92 a răspuns (pentru matesanosa):

Am zis mai direct:p

| DarkFaust a răspuns:

Sall,frate incearca sa ii explici cat se poate de finut ca nu simti nimic pentru ea, nu trebuie izbucnesti la ea, pana la urma va intelege!

| Catalinutz92 a răspuns:

Trageio si dupa zii ca a terminat misiunea si este libera sa plece. se poate duce linistita acasa laughing

| RayM3 explică:

Mersi de toate sfaturile, o sa incerc...dar deocamdata nu stiu la cine sa dau funda laughing

| Skaywalker_Matei_1993 a răspuns:

Pai nu stiu combinate si u cu alta si poate nu sa te mai urmareascalaughing