| anonim_4396 a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata 1 an jumatate (timp in care am avut o viata sexuala destul de activa). Nu sunt sigur daca am dezvirginat-o eu pentru ca atunci nu i-a curs deloc sange (nu am dat importanta, corpul uman este un mister). Ea s-a impacat de curand cu fostul ei prieten si mi-a spus ca a sangerat la contactul sexual cu acesta (a sangerat foarte mult). Intrebarea mea este, credeti ca acesta i-a rupt himenul? Ma gandesc ca poate, himenul ei a rezistat "Atator pozitii cu mine" timp de 1 an jumate. Sau daca nu, ce a putut pornii sangerarea aceea cu tipul respectiv? Multumesc, funda.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu chiar crezi ce iti spune ea? Sau probabil a vrut sa te facă sa te simti prost. Nu e o jignire. In sensul că ăla i-a tras-o bine si tu nu.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai băgat penisul în vagin, ai dezvirginat-o fără niciun dubiu.
Dacă ai și deflorat-o sau nu, n-avem noi de unde să știm. Poate amicul actual are organul mult mai gros...

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea unei fete sau a unui baiat se face odata cu primul act sexual avut intre o fata di un baiat. Faptul ca in urma actelor sexuale avute intre voi nu s-a produs ruperea himenului arata ca himenul ei este foarte elastic. Daca in urma actului sexual cu un alt baiat a aparut sangerarea, inseamna ca acel baiat a fost mai dur si are un penis mai gros ca al tau.

| Alexandrionelu a răspuns:

Mărimea contează... Îți dai seama ca dacă o lăsai gravida, fata aia năștea virgina, ca fecioara Maria.

| orailibrail a răspuns:

Pai după atâta timp cu ea, tu nu știi dacă a mai avut sau nu vreun iubit înaintea ta?
Intr-o relatie mai, lunga, fetele povestesc dacă s-a întâmplat ceva înainte cu alt băiat...

După f3lul cum se comporta în pat, tu nu ti-ai dat seama?

| Naghy a răspuns:

Cred ca nu ai fost suficient de viril?