| ImNotHere a întrebat:

Stiti, imi place o fata(acum stiu ca e momentul in care spuneti "si ce imi spui mie?" dar chiar am nevoie de ajutor. Am 14 ani si din pacate nu prea le am cu fetele, nu sunt prea indraznet de felul meu. Ea sta in banca cu mine si vorbim des, dar cand vreau sa-i sugerez ca o plac parca mi se blocheaza cuvintele, si nu stiu daca si ea ma place. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Cryss_2345 a răspuns:

Fa miscari bruste thinking cum ar fi ia-o de mana si vezi cum reactioneaza big grin..sau poti sa ii dai un pupic pe obraz cand nu este atenta! Fi grabit in gesturi dar lasa sa fie si putin mister, adica nu ii spune direct ca iti place de ea.fa ini asa fel incat sa isi dea ea seama. Succes

1 răspuns:
| Annim a răspuns:

happy Te sfatui sa te joci cu ea, cind la vreo lectie este plictiseala totala. Fii atent ca ea sa nu fie concentrata la subiectul lectiei si ca sa nu atrageti multa atentie. Joaca clasicul joc cu vreo moneda : intrebi ban sau stema laughing mai departe continui tu. si apoi daca nu ghiceste ii dai o porunca big grin big grin big grin. Biine poate exagerez dar cum naiba vrei s-o cuceresti altfel. trebuie sa comunici cu eatrebuie sa inceapa sa te indrageasca nu iti dezvalui sentimentele daca stii cu siguranta ca nu vei primi un raspuns pozitiv. Alege porunci romantice dar nu in folosul tau.