| sasuke96 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi.A venit de cateva ori la mine acasa o fata la care as vrea sa i-o trag...dar nu stiu cum sa imi dau seama daca si ea ar vrea. ce sa fac? astept pareri...dau fundahappy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu exista baiat care,avand musafir o fata,sa nu ii fuga macar o clipa gandul la asta.
Dar gresesti mult,fetele mai fac imprudente de genul asta si merg la baieti acasa,fara sa aiba nici cel mai palid gand legat de sex.
Poate fi din naivitate,din inconstienta si ar fi bine sa inveti sa observi comportamentul fetei.
Pentru ca daca e agitata,rade fara rost,cade pe tine intamplator,sau cauta apropierea fizica sub orice forma,o poti intreba direct,acordul ei va fi doar formal,avea ca scop sexul,din start.
Dar daca,fata e stapanita,curat prietenoasa si nu sta de parca mereu ar astepta ceva in plus,s-ar putea sa faci gafa vietii tale,incercand orice legat de sex!
O fata nu e un obiect sexual, e o fiinta ca si tine, cu dorinte, acceptari si refuzuri, foloseste-ti mai mult mintea si mai putin imaginatia si va fi bine!

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Spune-i ca, ce ai tu in pantaloni...e pentru ea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Simplul fapt ca vine la tine tiar putea da un indiciu in privinta raspunsuluiwinking

| neutrino a răspuns:

In situatia ta nu exista decat o singura solutie: o intrebi direct, da sau ba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Ooo mamicule.
Sfatul meu.
1 pune un film relaxant.
2 tine-o in brate alaturi de tine in timpul filmului si mangaio pe spate, pe par vezi tu.
3 cand te plictisesti sarut-o
4 daca nu doreste mai mult iti va zice iti zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să inveti să te exprimi, cum adică să i o tragi, da ce fetele sint doar obiecte sexuale?

Răspuns utilizator avertizat
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna!

Ii spui, draga mea iubita esti buna rau! laughing

| Anemona2020 a răspuns:

Si ce daca vine la tine nu inseamna ca asta vrea poate te place.voi baietii numai la asta va ganditi doaamnee