| Twist_Oliver_1996 a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre intr-o situatie. Am cunoscut o fata pe un joc, cs go, pentru cine cunoaste. Ea este din Cluj, problema e ca ea a cunoscut un baiat din Tg Mures care sta in Anglia cu ai lui si l-a cunoscut pe cs-ul ala vechi. Toamna trecuta s-a lasat de facultate si s-a mutat la el. Problema e ca eu ma jucam si cu ea si cu ala dar ea se cam dadea la mine si la un moment dat am ajuns sa jucam doar noi doi si vorbeam foarte mult mi-a dat si nr ei, mi-a zis ca sunt febletea ei nu stiu ce. Nu am mai vorbit cu ea de cateva zile pentru ca nu imi dau seama ce as vrea sa fac. As vrea sa incerc sa fac ceva dar e foarte greu avand in vedere ca ea sta cu ala, dar pana la urma nu am nimic de pierdut.

3 răspunsuri:
| konfing a răspuns:

Zii sa se mute la tine.

| Twist_Oliver_1996 explică (pentru konfing):

Asa direct?

| konfing a răspuns (pentru Twist_Oliver_1996):

Ei, o dai tu cumva mai finut. daca nu intreab- o daca poti sa- i faci o vizita. Si daca zice ca nu se poate, atunci ii spui sa te viziteze ea. Daca nu merge nici asa, nici asa, atunci inseamna ca fata nu are nici un intres in tine si toate sentimentele sunt"virtuale"