| sleeppy a întrebat:

am nevoie de un sfat, as vrea sa-mi spuneti ce pot vorbi cu un baiat cu care nu demult am facut cunostinta nu stiu despre ce sa vorbesc cu el, ajutati-ma! dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Lore2good a răspuns:

Hm...sunt de acrd cu ce a spuns emgirl doar ca as putea sa adaug:fi tu asa cum esti in fiecare zi, fi amuzanta, povesteste despre intamplarile amuzante din viata ta...cu siguranta va incepe sa iti povesteasca si el despre a lui.Cu umorul e foarte greu s adai gres! Trebuie sa fie o discutie placuta si amuzantahappy
Bafta multa!

2 răspunsuri:
| yssaa a răspuns:

Gasesteti prieteni care il cunosc bine si intreabai ce stiu despre el si iesiti impreuna apoi incepeti sa vorbiti despre acele lucruri si el va realiza ca aveti chesti in comun, dupa cere un numar, un id si incepeti sa vorbiti.big grin

| emgirl a răspuns:

Bunahappy pai intreaba-l de gusturile lui, ce filme ii plac, ce muzica si poate aveti ceva in comun si o sa discutati mai mult sau cheama-l undeva cu prietenii si faceti mai multe jocuri si asa o sa va imprieteniti mai mult. Sper ca te-am ajutat:* Fundita?