| Cristianmarius12 a întrebat:

Buna! Am si eu un fel de problema.
Am 15 ani si a inceput sa imi placa de o fata (colega de clasa) rau de tot de ceva timp. Eu cu ea era sa fim impreuna intr o seara in 2022 doar ca eu sa zic asa ca "am fugit" de acolo deoarece nu o cunosteam asa de bine ca era noua venita. Eu cu ea vorbim in mare parte pe la scoala dar nu de fiecare data. Uneori mai vb lucrurii legate de viata noastra. Eu cand vorbesc cu ea zambeste aproape de fiecare data iar cand mai iesim in pauze am observat ca uneori se mai uita la mine. Faza e ca nu stiu sigur daca are pe cineva deja dar stiu ca a avut multi inainte. Daca averi intrebari imi puteti scrie. Multumesc!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Noi nu avem intrebari, tu ar trebui sa ne dai intrebari noua happy

daca iti place de ea, si este colaga de clasa, trebuie sa aiba o prietena si la voi in clasa nu? de la acea colega de clasa amica cu ea, poti sa afli daca aceasta are sau nu vreun iubit
daca nu are, abia atunci poti intra in vorba cu eawinking nu ar strica sa ai mai multa incredere in tine si sa o abordezi, sa stai de vorba cu ea, sa ii dai de inteles ca o placi dar sa nu pari disperat
gasesti subiecte de discutat cu ea, caci sunteti colegi ce naiba