| anonim_4396 a întrebat:

am o dilema. Acum cateva luni am inceput o relatie cu o fata si mi-a povestit ce a facut cu fostul inainte ( gen oral etc) si mi-a zis ca a facut oral doar cu prezervativ si acum am aflat tot de la ea, fara sa isi dea seama ca mi-a zis ca a facut fara si si-a dat si durumul tipul in gura ei. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu a făcut nimic ieşit din comun. Sex oral cu prezervativul pus faci in general doar la prostituate sau dacă are vreo boală cu transmitere sexuală partenera, deci era logic că a făcut fără. Aiurea e că a încercat să te păcălească.

11 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nimic, ce să faci? Nu are nicio importanță, dacă vrea poate face şi cu tine dacă aia-i dilema

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca vii si intrebi asta aici, se vede ca te complexeaza foarte mult. Deci mai bine o lasi in pace decat sa traiesti frustrat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te conformezi si sa faci si tu la fel, asa cum a procedat si fostul iubit. Bineinteles cu conditia sa fii deja ''suficient de mare/matur'' sa fii lipsit de prejudecati etice-morale, incat sa fii capabil sa accepti practicarea unor asemenea fantezii sexuale. big grin

| rany9898 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Multumesc de raspuns

| Freya1 a răspuns:

Şi nu văd dramaticul situaţiei.
Cu ce este de vină că la cunoscut pe ăla înaintea ta? Putea să fie invers situaţia ca doar nu trebuie să stea singură şi să nu facă sex până îi vine sortitul pe cal alb.
Ce să faci? Să nu mai bagi în seamă lucrurile astea mărunte, pentru că şi tu la rândul tău puteai să îi faci o alteia şi nu văd care ar fi fost problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa Saturat doar de oral, vrea dp sau ass lickt

| Emilian65 a răspuns:

Sa o trimiti la fostul iubit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cel mai rau lucru intr-o relatie este sa povestesti partenerului ce ai facut intim inainte de a va cunoaste sau inainte de a fi iubiti. Al doilea lucru este sa pui in calculul relatiei ceea ce a facut partenerul inainte.
Sunt sigur ca fata s-a spalat pe dinti inainte de a o saruta, nu de altceva, dar cred ca nu ai fi vrut "sa-l pupi in ****" pe fostul.
In rest, ti-au spus ceilalti postatori.
Daca ti-e frica de vreo boala, faceti analize.

| JusTPauL a răspuns:

Ce sa faci? Sa îți dai drumul și tu în gura ei. Apoi sa o pupi.

| Rux2000 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu cred ca a încercat sa il păcălească ci sa faca in asa fel sa nu ii fie scarba de ea dar nici sa tina ascuns ceea ce a facut

| Tryshy a răspuns:

Da ti si tu drumul in gura ei