| FazzaNica a întrebat:

SAlut TPU am o intrebare cum sa fac asa ca sa ma impac cu un baiat ne cunoastem de mult lui ii placea de mine acum nu mai stiu mie-mi place de el insa noi ne-am certat nu in serios asa putin apoi iar ne-am impacat si acum imi place de el mi se pare ca si lui de mine el locuieste la nordul tarii eu la sudul tarii astfel ca nu degraba o sa ne vedem macar pe retelele de socializare cind vad ca e online nu pot sa-i scriu Asta nu o voi face niciodata pur si simplu ce pot face ca el sainteleaga ca cu adevarat imi place de el, Multumesc Celor ce m-au ajutat

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai poti sa incepi cu un simplu Buna este un cuvat atat de mic da spune atat de multe, dupa care poti sa il intrebi ce a mai facut si dupa poti sa-i spui ca vrei sa ii vorbesti ceva serios cu el si incepi sa spui ce simti cu adevarat pentru el, atat poti sa faci mult succes

| IoNyShimotukushichi a răspuns (pentru supradozadenebunie5):

Exact.

| FazzaNica explică (pentru supradozadenebunie5):

Multumesc dar......Eu sint o fire care aceste cuvinte nu le poate spune sau..nici atit sa scriu prima

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru FazzaNica):

Pai atunci nu stiu ce ai putea sa faci daca astepti la nesfarsit cand vei avea tu curajul sa ii spui poate va fi prea tarziu

| FazzaNica explică (pentru supradozadenebunie5):

De asta ma tem si eu sad

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru FazzaNica):

Nu astepta sa faca el primul pas, ca poate asta astepta si el, sti cum este vorba aia Daca nu risti nu castigi. oricum iti urez mult noroc