| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Am si eu o problema cu un baiat. Nu mai este serios când vine vorba sa ne vedem și m-am enervat și de ceva timp nu ii scriu niciodată deși el nu a încetat sa-mi scrie. M-am gândit sa-l șterg de pe rețelele de socializare. Oare ce mai vrea el?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tot asa ii scrii si lui?

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca ar mai trebui sa iti pese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, stergel

| 94Lucifer94 a răspuns:

Poate chiar ține la tine, poate a realizat cât de mult a greșit și nu vrea sa te piardă...

| andronik93 a răspuns:

Nu am inteles, nu ti-a scris o buna perioada, dupa care te-a cautat ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, sau?

| Coman_Alexandra_1996 explică (pentru andronik93):

Eu nu l am mai căutat pentru ca m-am enervat ca nu era serios. El ma caută

| andronik93 a răspuns (pentru Coman_Alexandra_1996):

Atunci nu ii mai raspunde