| blu3ey3s a întrebat:

Am o intrebare! Daca am windows 7 si imi instalez linux imi raman jocurile muzica pozele si toate astea in calculator? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Addie67 a răspuns:

Pai depinde unde ti le salvezii. daca ti le salvezi in date D da dar daca nu ti le salvezi acolo...nu mai ramane nimic pe calc.

| blu3ey3s explică (pentru Addie67):

Da, dar daca folosesc sistem dualboot raman happy pentru ca pot folosi si windowsul meu 7 si linuxul happy

| Addie67 a răspuns (pentru blu3ey3s):

Ok:* bafta... funda?

| blu3ey3s explică (pentru Addie67):

Da, scuze, am uitat laughing :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Addie67):

Nu sunt de acord cu raspunsul tau straight face
Daca le pui in D si la linux selectezi sa iti stearga windows-ul iti poate sterge si D-ul.
Pentru a nu iti sterge pozele trebuie sa instalezi sistemele unul langa altul(dual-boot) si vei putea umbla pe amandouawinking dar daca nu stii cum sa faci sa iti ramana fisierele in pc nu iti recomand sa te incurci cu linux! Eu folosesc ubuntu toata ziua dar stiu ce fac! Daca nu stii te va bate laughing

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat