| Emma1995 a întrebat:

Am o intrebare, eu am 15 ani, in vara voi merge in turcia(eu sunt turcoaica, jumate romanca) si stiu foarte bine turca, intrebarea este acolo am iubit(va rog nu incepeti ca poate ma inseala, fiindca nu ma inseala stiu asta din surse) faza este ca nu stiu ce sa-i cumpar de ziua lui, intreb asta de acum, fiindca as vrea sa stiu, daca ar fi ziua prietenului vostru ce i-ati lua spune-ti exact lucrul, sau ce i-ati cumpara. dau funda+vot, va rog raspundeti crying!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cumpara-i un ceas,o bratara, sau ceva amuzant, sau ceva de care are el nevoie.

2 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Presupun ca va cunoasteti de pe internet. Daca ati stat de vorba ceva vreme pe internet, inseamna ca ai o idee vaga cam cum e el. Incearca sa-i iei ceva simplu, cum ar fi haine ( daca ii stii masurile ) sau ceva simbolic, o rama foto cu tine, sa aiba amintire de la tine. Daca ii place vreun sport anume, iai adidasi ( iarasi zic, doar daca ii cunosti masurile ) sau o minge de fotbal, paleta de tenis, minge de baschet, etc. Gasesti tu draga, sunt multe altele. ALtceva ar putea fi ceva tipic din Romania, un suvenir, o vedere, felicitare sau ceva de genul. Mult succes iti doresc draguto si distractie placuta in Turcia!

| Emma1995 explică:

Nu-i adv am inceput sa fim iubiti acum 2 veri ne cunoastem de mici