| flswah a întrebat:

am o intrebare. In ultima luna am inceput sa ma masturbez mai des si imi este frica sa nu ajung sa sufar de ejaculare precoce. Sunt virgin dar mi-a fost facut de cateva ori sex oral si am ejaculat cam in 10-15 minute, e un timp 'bun'? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbarea facuta in limite acceptabile nu dauneaza absolut in nici un fel sanatatii. Timpul de reactie in cazul sexului oral este super, insa sa stii ca depinde si de "experienta" celui ce iti face lucrarea.

| flswah explică (pentru corbulalbrosu):

Tipa avea in jur de 18 ani si dupa parerea mea o facea destul de bine.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru flswah):

In acest caz chiar ca te poti socoti printre cei care reusesc sa-si controleze/coordoneze fara probleme procesul de ejaculare, atat de necesar intro relatie, pentru a-i da posibilitate femeii sa reuseasca sa ajunga la orgasm.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dupa 10-15 minute de act sexual, ejacularea nu este precoce.

| flswah explică (pentru Emilian65):

Am zis doar ca imi este frica sa nu ajung sa sufar de asa ceva.

| LeZizu a răspuns:

Da