| VecinaDeLa3 a întrebat:

SALUT, TPU! Am o intrebare:mie imi place de un baiat ce e foarte dragut, atent cu mine. vb, radem, am si iesit doar noi doi o data.se poarta f frumos.clasa face glume pe seama noastra, spunand ca am fi impreuna chiar de la inceputul anului. Problema e urmatoarea:el se poarta f frumos cu toate fetele: se imbratiseaza, se joaca...si sunt foarte confuza...cum sa imi dau seama ca ma place sau daca sunt doar o colega? Tind sa precizez ca la scoala nu vb asa mult deoarece el cred ca nu vrea sa fie ridiculizat, dar in particular ne intelegem f bine.deci, ce credeti?

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Gasesti raspunsul tau aici http://cerculet.com/u.php?user=Nonny50 ! bafta

| Mariyy a răspuns:

Buna. daca zici ca ati iesit impreuna si ca in particular va intelegeti foarte bine cel mai bine ar fi sa il iei de o parte si sa ii spui ca tu il placi dar si sa ii spui ca nu are de ce sa se simta prost avand in vedere ca, clasa se ia de voi. poate o fac ca sunt gelosi sau poate o fac pentru ca l-au vazut pe el mai timid. partea cu gesturile fata de celelalte fete este ok. nu ai de ce sa iti faci griji.asta este dovada ca este un baiat de nota 20. totul este ok si intre voi chiar poate fi o relatie. mult succes!