| LexuKrys a întrebat:

Am o mare problema... M-am certat cu iubita, ne-am impacat, Dar, ne-am certat pentru ca am ajuns sa avem o relatie in care sa ne certam pe fiecare zi. Si am ales sa o luam de la capat.
Nu asta e problema, problema ar fi alta. eu i-am zis sa ne impacam iar ea cand i-am zis sa ne impacam a cam luat o pauza de vreo 5 minute de "gandire" Si brusc imi zice sa ii dau motive sa ii arat ca o iubesc si multe altele. Problema ar fi urmatoarea... Ea daca ma iubea asa nespus de mult cum zice ea, sa nu poata traii fara mine si alte chesti s-ar fi impacat cu mine fara sa imi ceara chestiile astea. Partea faina e ca eu i-am citit conversatiile cu o prietena dupa facebook si fix aia i-a zis ei ce sa imi zica, practic erau cuvintele aleia rostite de ea. Problema e urmatoarea :
Am facut conferinta cu ambele fete si cand am zis ca eu cred ca nu m-am impacat cu ea ci cu respectiva fata care i-a zis. aia a inceput sa rada si iubita mea, a inceput sa faca urat ca am jignit-o ca nu e adevarat, ca eu vreau sa bag raca intre ele.
Nu ma deranjeaza decat ca nu are curajul sa imi spuna in fata : Da, ea mi-a zis ce sa fac! Si ca face doar asa cum ii zic altii nu cum o invat eu. S-a fript de multe ori luandu-se dupa altii. Pe langa astea cand a inceput sa faca crize de isterie m-a facut sa ma simt si prost. Voi ce parere aveti? (Stiu ca nu e frumos sa citesti conversatiile cuiva. Dar in trecut a avut si tentative cand m-a inselat, deci indoielile mele erau oarecum comfirmate ca nu a fost ea. )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca face ce zic alti inseamna ca nu are propria gandire si mentalitate si o sa faca mereu ce ii spun prietenii si nu ce ii spune inima si in plus stiu prin ce treci am trecut si eu prin asta si e foarte urat sa ai o asa iubita..Si in plus ai avut motive sa te uiti la conversatia dintre ea si "prietena ei" in ghilimele ai facut ce era bine dar ai grija cu fetele de genu asta.

| LexuKrys explică (pentru anonim_4396):

Frate, iti multumesc pentru sustinere, sunt genul de om care foarte rar minte si cand minte minte tot pentru ea... adica, vezi ca nu vin in seara asta acasa ca e ea singura (doar de dragul de a dormi cu ea), Dar pe ea nu o mint si pe ceilalti. adica spre exemplu daca unu e prost ii zic in fata nu il vorbesc pe la spate straight face Intelegi tu! Daca eu nu o mint, ea de ce are nesimtirea sa faca asta? straight face

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De ce te mai complici cu ea? cautati alta mai normala la cap

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fata e clar bolnava, e instabila psihic si incapabila de a gandi singura, modelanduze dupa altii, du-o la un psihiatru fata nu-i normala fugi cat poti, sufera de mitomanie

| neutrino a răspuns:

Frumoasa poveste de dragoste si este bine ca va certati in fiecare zi pentru ca, numai asa impacarea poate fi mai frumoasa. Oricum, stai linistit, ea te iubeste la fel de mult ca si la inceput! Apropo, tu cu iubita va si pupati, sau numai va certati?