| adi227 a întrebat:

Salut TPU!
Am o prietena pe nume Lila Emilia și de curând am făcut o glumă in care i-am zis "lila camila". N-a fost cu intenție rea chiar a fost doar o glumă, dar de atunci pare că s-a supărat și nu-mi mai răspunde la mesaje. Ce părere aveți? As vrea si sfaturi dacă aveți vreo idee mulțumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ti-ai cerut iertare, este cazul sa o faci cat mai repede, pentru ca a fost perceputa gluma, ca bataie de joc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că bine ți-a făcut.

| anonimuIl a răspuns:

"lila camila" spus unei fete sau femei pentru ea nu mai exiști.

| adi227 explică (pentru anonimuIl):

Daca te a deranjat gluma puteai sa nu o citești, nu trebuie sa dai cu hate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să ii spui : "lila cămilă profanată" laughing

| MihaiSpeedster a răspuns:

Roag-o să îți spună și ea ție într-un fel. Gen Adrian-bolovan.

| ionur a răspuns:

Camila rly niga -_-

| VMarceline a răspuns:

Sunt persoana care agrează glumele și pers care nu. Încearcă să vorbești cu ea.