| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. de 2 saptamani, iubesc o fata, si ea ma iubeste. suntem apropiati ne imbratisam si chestii de genul dar atat. ea nu vrea sa fim impreuna pentru a nu ne certa. ce pot face penrtru a fi impreun cu ea?

6 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Iubesti? Eu cred ca te joci cu cuvintele. Nu stii ce iubireahappy. Poate va simpatizati reciproc.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mergeti impreuna la o petrecere unde ii pui un drog in bautura, i-o tragi bine de tot pentru toata umilinta la care te-a supus si apoi cand te va cauta sa o ignori complet.

| unknownn a răspuns:

Ce prostie.
E ca şi cum ai zice că nu mânânci pentru că s-ar putea să te îneci.
Ori e prea proastă ca să respire, ori face mişto de tine.

| Dariusuu a răspuns:

O inteleg.

Uneori m-ai mult conteaza o prietenie decat o relatie.

Fa-o sa inteleaga ca ea te face fericita.

Numai bine iti doresc.

| DaW a răspuns:

Las-o așa aratăi că ești băiatul perfect din viața ei.

| crack123 a răspuns:

Simplu, ii explici ca daca nu incearca mai mult, tu nu esti dispus sa ramaneti doar prieteni...