| Kenvelo69 a întrebat:

Am o problema la nivelul penisului... in varf pe piele mi.au iesit bubite multe le.am observat pe la varsata de 9 10 ani acuma a m 15. Nu ma doare dar arata destul de urat si cand vreau sa il cum sa spun ( sa il belesc ma doare pielea ) cred ca e din cauza bubelor. Va rog cateva sfaturi cum as putea scapa?

Răspuns Câştigător
| sparkyy1990 a răspuns:

Salut! foarte posibil sa fie ciupercute du-te la doctor si arata-i nu mai sta asa ca se poate intinde si poti ramane ori impotent ori nu mai poti face copii

5 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Sa iei sare în mână și sa dai pe cap o sa te usture puțin dat o sa îți treacă am avut și eu asa

| corbulalbrosu a răspuns:

Descrierea este mult prea vaga pentru a se putea formula un raspuns corect.Din moment ce persista de atata vreme ar fi cazul sa fii consultat de un medic spacialist.Se pare ca pe langa acea problema suferi si de o forma de fimoza din moment ce in cazul decalotarii glandului intervine o senzatie de durere ceea ce este anormal. Daca nu se vor trata ambele probleme s-ar putea sa-ti fie afectata viitoarea activitate sexuala. Vorbeste neaparat cu parintii tai, daca ti-e rusine atunci cu medicul de familie insa fa-o cat mai urgent, problema ta reclama o rezolvare si inca rapida.

| Emilian65 a răspuns:

La un medic sexolog ai fost? Daca nu ai fost, mergi de urgenta la un medic sexolog sau dermatolog si ei iti vor da un tratament care te va ajuta sa scapi de aceste bubite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai procedat foarte rău ca ai stat 5 ani așa.
Fugi imediat la doctor, ca aici nu te va putea ajuta nimeni cu o asemenea problema.
Vorbeste cu mama/tatăl tau si roagă pe unul din ei sa te duca la medic.
Nu e nici o rușine, sunt sigura ca nu ești singurul cu o asemenea problema.

| Kenvelo69 explică:

Dau funda va rog big grin