| RoDanny a întrebat:

am o problema, sunt acuzat si mereu se ajunge ca iubita mea sa-si doreasca sa renunte pentru faptul ca imi doresc doar partea fizica din ea si eu stiu ca nu e asa, ca niciodata nu ma duc cu ideea sa fac asta, ci sa-i fiu alaturi dar ea nu intelege asta si nu stiu ce sa mai fac ca sa-i demonstrez ca nu sunt genul ala de persoana care sa-si doreasca acel lucru de la o femeie.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil esti acuzat pe buna dreptate. Scoate-o la plimbare, mai multa comunicare si las-o pe ea sa-si doreasca asta. Daca isi doreste.

| cristimihailov a răspuns:

Daca nu intelege si nevoile tale... atunci care este sensul?

Daca tu nu intelegi nevoile ei... la fel... care este sensul.

Stati la discutie, daca puteti si aflati-va nevoile, faceti un plan impreuna acceptat si tineti-va de el.

| Ely1234567 a răspuns:

Petreceți mai mult timp împreună fără sex... Mergi cu ea la plimbare. Numai adu tu vorba despre sex

| addicted4judo a răspuns:

Pai simplu, scoate-o din casa, plimbati-va faceti alte lucruri sa nu se ajunga la sex, sau si acasa daca va uitati la un film te opresti. Incearca sa o scoti din monotonie sa faceti si altceva amuzant sa nu se ajunga la sex.