| Tovarasul a întrebat:

am penisul de 17 cm cu 14 in circumferinta. Stiu ca nu e bine ce sa fac sa-mi mai maresc penisul... am 18 ani o sa-mi mai creasca? Va rog sa dati sfaturi!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana in jurul varstei de 20 de ani va mai creste, lasa-l sa creasca natural pentru ca nici operatiile nici pastilele nu ajuta la marirea penisului.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau are deja in acest moment marimea situate peste cea considerata de 8-9 femei din 10 ca fiind lungimea si grosimea IDEALA, de circa 16-17 cm si cu circumferinta de 12 cm, adica un penis care ofera intr-adevar placere si satisfactie si nu o stare sau senzatie de discomfort sau sex ''dureros'' si neplacut. Barbatii cu penisul mult prea mare risca sa NU reuseasca sa gaseasca prea usor o partenera de sex asa cum reiese si din urmatorul studiu efectuat de medici in cadru stiintific. Multa sanatate! http://unica.md/......-femeilor/

| Emilian65 a răspuns:

Da o sa mai creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage de el cat de mult poti si tine-l asa vreo 5 minute, eu asa am facut cam 21 luni de zile si mi-a mai crescut2cm, merita incercat!

| Tovarasul explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic de chestia asta, nu pare logica. asta ar insemna ca toti ne-am creste penisul cu 2 cm? e prea amuzant ce spui tu acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tovarasul):

Întrebarea ta e lipsita de logică. Acelea sunt niște mărimi destul de bune, și nu exista vreo altă metodă sa îl faci să mai crească. Crește până 16/17 ani, nu 20.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Intotdeauna exista si cate un imbecil sau cate o imbecila, care repeta aceeasi tampenie sau imbecilitate in ciuda faptului ca sunt prezentate materiale si/sau articole cu studii, experimente stiintifice si/sau medicale care demonstreaza contrariul. Si de asemenea tot la fel exista si cretini si retardati care inghit fara a sta pe gnduri orice tampenie ce le este ''servita''. NO COMMENT rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Tovarasul):

Razvan01010 a evaluat răspunsul tău Intotdeauna exista si cate un imbecil... ca fiind amuzant şi inteligent.

| Tovarasul explică (pentru corbulalbrosu):

Tie nici macar nu ti se mai scoala, nu inteleg ce cauti aici...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Tovarasul):

Unui Imbecil retardat de ''valoarea'' ta Tovaras'e rolling on the floor ii lipseste chiar si minima inteligenta de a inteleage ceea ce este evident si pe intelesul tuturor. laughing

| Tovarasul explică (pentru corbulalbrosu):

Ti-o arzi aiurea tataie, zic sa joci la alta masa