| UnderH0pper a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.Cum pot sa excit o fata maxim.Adica nu stiu cum sa va explic...Nu vreau direct.Incet si mai pe ocolite daca ma intelegeti.Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi prin a face-o sa rada, de ce? deoarece o femeie uita de toate si se simte sigura pe ea cand se simte bine. O saruti pe gat, o atingi ii bagi mainile sub bluza... ii spui ceva dulce, te joci cu parul si buzele ei, o musti asa incet, apoi cobori tot mai jos. si pana mea. se va ajunge la sex oral, trebuie cel oral se va uda mai repede si crede-ma ca ii va placea ideea daca nu insista si spune-i ca e ok ceea ce face, apoi daca nu iti ofera si ea e cam nesimtita, haha, glumesc. Nu e nesimtita dar o sa iti spuna poate ca ''eu nu pun botul'' nu vrea sa para inferioara fata de catre curve sau mai stiu eu, cunosc, cunosc... apoi incet faci petting sper ca stii tu ce este. schimbi pozitii una alta si daca se poate mai merge si un anal.
Succes!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In cazul tau nu se poate, ar trebui sa fii mult mai istet decat fata in cauza.

| NameHarris a răspuns:

Scriem pe privat si am sa-ti spunwinking

| manuel72 a răspuns:

Incet si mai pe ocolite? Si sa fie excitata la maxim? Fetele/femeile nu sunt ca ciorba, sa ti-o incalzeasca altul, iar tu sa vii doar s-o mananci.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ca sa exciti o fata maxim trebuie sa ai in primul rand o prezenta de mascul adevarat.
Dupa aia conteaza energia sexuala pe care o emani.
Una e sa fii ca un bleg pe langa o fata si alta e sa iti vina sa o f... ti acolo pe loc chiar si in mijlocul strazii.Intelegi?
Dupa aia atitudinea ta.
Apoi trebuie sa stii cum sa o iei.Aici iti trebuie scoala de smecherie si vrajeala.
Asta nu o inveti decat facand practica zi si noapte.
Degeaba iti explica unul ce si cum.
Pana nu experimentezi tu nu faci nimic.

| lucifer12345678 a răspuns:

Un preludiu lung este cheia succesului.
daca scriu detalii aici imi va interzice raspunsul

| Allison2009 a răspuns:

Pai noua ne plac baieti care ne excita intelectual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Allison2009):

Tie si mai cui?