| Anonimm2005 a întrebat:

Hei, ce sa il mai intreb pe baiatul de care imi place? El mereu spune ca nu are timp
ca e la lucru nu prea vorbește cu mine, oare nu ma place? Inainte mi-a spus ca ar vrea
sa ne vedem iar eu ca prosta am facut sa evit această întrebare si cred ca de asta -a distanțat de mine si nu stiu ce sa il mai intreb. Imi place de el, mereu ma gandesc la el dar nu stiu ce sa ii mai zic pentru ca nici el nu prea mai vorbeste, ce sa il mai întreb? Va rog, ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i și tu să ieșiți la o cafea când e liber

| darrio2007 a răspuns:

Poate are un servici care îi ocupă mult timp.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Are un principiu si o gandire buna: Dragoste cu de-a sila nu se poate, iar el si-a dat seama de asta prin modul cum ai procedat. Asta-i gandirea. Iar principiul este ca : Dupa femei si tren nu trebuie sa alerge, ca vin altele.

| MihaiMih2000 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Atat de adevarat

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru MihaiMih2000):

Dar sunt barbati care patesc precum iepurasul cu pata neagra in frunte.
Intr-o turma de iepurasi doar unul avea o pata neagra in frunte, lucru de care ceilalti radeau. Tot gandindu-se cum sa scape de pata a ajuns la concluzia ca daca pune capul pe sina caii ferate cand trece trenul, rotile ii taie pata. Zis si facut. Dar roata trenului i-a taiat si capul. Morala: multi isi pierd capul pentru o pata neagra. (Este un banc de pe timpul cand intre picioarele femeilor se pastra "pata neagra".)