| Seby_9742 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care au mult mai multa experienta in relatii: ce ati face daca in timp ce sunteti impreuna cu cineva fara ca cei din jur sa stie, unui coleg ii place de fata cu care esti si incearca sa se dea la ea?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nimic,ar trebui sa ai incredere in ea ca nu iti va gresi. Probabil o sa vorbeasca prietena ta cu el si o sa ii spuna sa o lase in pace, asa ar fi corect.

| Seby_9742 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Da dar ea nu vrea sa vorbeasca cu el ca il cam detesta. si nici nu vrem sa ne dam de gol relatia...

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru Seby_9742):

Asta e, trebuie sa o faca. Doar ii spune ca nu e interesata de el si gata.

| Aimèeeee a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Exact asa. happy

| Seby_9742 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Mersi fainwinking

5 răspunsuri:
| belysa a răspuns:

Pai imprimul rand cand esti cu cineva nu stai acuns de lume, daca esti cu adevarat cu cineva fa-ti cunoscuta relatia.Si daca prietenului tau ii place iubita ta, spune-i clar sa limiteze la privit, deoarece este iubita ta.Fa-ti publica relatia dragul meu, altfel risti sa o pierzi.Pup si succes