| Nothing1 a întrebat:

am si eu o problema...acum o saptamana m-am certat cu o fata care era oprietena foarte buna de-a mea care mi-a fost alaturi si la rele si la bune
I-am spus niste vorbe ingrozitoare(ce sa mai injuraturi da oribile) si mi-am cerut scuze fata de ia chiar si in genunchi in fata ei si nu m-a iertat
si de grija aceasta nu mai pot sa dorm de 1sap incoace deloc
Nu stiu ce sa mai fac imi vine sa ma arunc pe geam sau sa ma spanzur...

Răspuns Câştigător
| Allex7 a răspuns:

Salut, uneori doar foarte mult vorbele dor mai tare decat o rana de cutit.Dovedeste-i ca nu esti nervos mereu, ajut-o si tu in momentele grele fii langa ea o sa se lege o prietenie foarte frumoasa intre voi doi sunt convins. Daca o iubesti fa un gest iesit din comun (eu pentru iubita mea am pus mana pe soba si m-am ars ) nu conteaza durerea conteaza ce simte