| Segoo a întrebat:

am si eu o problema, aseara m-am imbatat putin si cand am ajuns acasa am zis sa ma masturbez, m-am masturbat vreo 20 de min calumea adica intens si cand m-am trezit dimineata, penisul imi era tare si nu puteam sa-l mai belesc si capul imi era uscat.
Oare ce e? Trebuie sa ma duc la medic? Ps sunt virgin

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu trece, mergi la medic.

| raMLesS a răspuns:

Te-ai mai spalat/sters ma nene si tu :puke!? Sau ti-ai dat drumu' pe unde ai apucat si te-ai culcat? rolling on the floor
"ps sunt virgin" Cui ii pasa? De parca ar avea vreo legatura :facepalm: