| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema bine eu iau problema in numele meu
Sa zicem ca sunt virgin si vreau sa scap de asta bine sa fac sex cu o fata care nu mai e si are multa experienta cum trebuie sa procedez daca ea a spus ca nu a mai facut dragoate cu nimeni care sa fie virgin si nu stie ce sa faca. Eu ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ea trebuie doar să se împace cu gândul că vei termina imediat.

| adelinbucur a răspuns (pentru Necunoscut112):

O sa termini imediat primul numar \o sa termin

| Necunoscut112 a răspuns (pentru adelinbucur):

De unde stii singur că o să mai poţi un al doilea?

| adelinbucur a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu stiu ai dreptate

| kandaraki a răspuns:

Nimic nu trebuie sa faci, tu ca virgin te vei epuiza usor, iti vei da drumul rapid si nu o vei satisface, va fi un moment pierdut. asa ca nu iti fa mari planuri!

| NRazvan a răspuns:

Nu trebuie sa faca nimic special, la baieti nu sunt probleme ca la fete cu dureri nasoale si bla bla bla. Sa te ia usor, nu pe sex salbatic din prima si totul va fi ok. Si sa inteleaga cand tipul se va termina dupa primul minut. Atat trebuie, niste intelegere si multa bunavointa.