| Dony20 a întrebat:

Am si eu o problema. Dupa actul sexual am o durere in partea de jos, nu penisul, mai jos inte anus si desticule. Am o senzatie de apasare de parca m-as fi lovit. Deci cand imi intra penisul dupa actul sexual din nou in erectie ma doare foarte tare in acea zona de parca ma strange cineva cu mana, parca sta un muschi incordat permanent, nu stiu xe sa fac, dupa vreo 2 ore nu mai am acea senzatie dar nu stiu de ce apare. Va rog putin ajutor ce sa fie. Ma tem sa nu fie ceva grav. Nu sunt in tara. Am 21 de ani si nu abuzez de a face sex fac am de 3 4 ori pe saptamana. Va rog daca stie cineva ve pot face sau daca a mai avut cineva asa ceva

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai o crema cu anestezic, maseaza zona pana ajungi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog. El, este in masura sa-ti spuna care sunt cauzele aparitiei acestor dureri.