| costin007 a întrebat:

am si eu o problema mare cunosc o fata de foarte mult timp si ea este cel mai bun prieten...si de la o vreme am inceput sa vorbesc si cu mama ei dar am observat ceva si suna dubios... in sensul ca mama fetei cam bate apropouri la sex cel putin asa gandesc eu pentru ca mereu cand este singura acasa ma suna si zice ca s-a plictisit si sa ma duc pe acolo asta fiind seara si nu stiu ce sa fac

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Dude, dacă nu ești minor fă-o, dar vezi să nu afle pritena ta că i-ai tras-o lui mă-sa.

| GoldenZenith a răspuns:

laughing))))))
Ce romantiiiic.
Femeie e NEFEricita si vrea sa o ajuti in privinta asta.

| Zabbyel a răspuns:

Mai sunt si cazuri(foarte rare), cand mama arata mai bine ca ficahappy
daca-ti place de masa, du-te... daca nu, stai ca blegu acasa laughing

| Kogaion a răspuns:

Boss, ce pot sa zic, felicitari laughing, nu vreau sa-ti tai elenul, dar daca nu ti se pare nimic ciudat, du-te, daca da, mai bine stai acasa, ca poate sa-ti faca vreo schema si sa te desparta de gagica-ta. Sa nu te trezesti si cu ea acasa cand te cheama maica-sa la ea laughing Despre sotul ei ce iti spune? Sau e divortata?

| SG1995 a răspuns (pentru Kogaion):

Păi din ce-a zis tipu, deduc că tipa nu e iubita ci o prietenă din copilărie, poate mă-sa prietenei sale îl știe din scutece. rolling on the floor

| costin007 explică (pentru Kogaion):

E divortata de vreo 12ani da sta cu un tip de 10ani e suer tipu e de caterinca da nu stiu ce are de gand femeia...

| Kogaion a răspuns (pentru costin007):

Pai ce mai astepti, o cutie de durex si spor la treaba.

| SERIALS a răspuns:

Bafta