| andreaa07 a întrebat:

Am un coleg la scoala care imi este si amic, spre exemplu la ora de informatica vrea mai mereu sa stea langa mine si s-a intamplat sa isi sprijine mana lui de umarul meu, cand ma duc la parc cu alti colegi de clasa merge si el si cand plec spune ca vrea "să dau mana cu el" si s-a mai intamplat de ziua mea de nastere sa imi ciufuleasca parul. Vreau cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Una dintre parerile pe care le vei primi, este cat se poate de sigura in privinta faptului ca in mod sigur este interesat de persoana ta. Sau cum s-ar spune : ""el a ridicata mingea la fileu, acum urmeaza ca tu sa faci ceva cu ea"" Succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar un coleg de scoala, care ii place sa te tachineze.
Daca te placea ca prietena/iubita, iti spunea pana acum.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca te vrea prietena adevarata.

| WaterDrop a răspuns:

Te foloseste pe post de tejghea, fugi, inca mai ai timp sa nu devii obiect de mobilier.

| Stropdeploaie a răspuns:

Cati ani ai?

| Sfatuitorul69 a răspuns:

Sfatul meu, pentru tine, sa iei o culegere de romana de mana