| anonim_4396 a întrebat:

buna! am in clasa un coleg care tot ma suna, pe mess imi spune chesti de genu "ca daca ar vrea sa stea cu mine ce as spune si chesti la scoala tot ne sarutam dar el si eu credem ca asa ca intre colegi straight face nu stiu ce simte pentru mine sau daca simnte ceva sau doar e o chestie prosteasca pentru el ...multumesc :-d

5 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Dar tu ce simti pentru el?

| Aly07 a răspuns:

Pai probabil daca te suna si insista cu faza de " ce ai spune daca a'si vrea sa stau cu tine" iti da semne, din puctul meu de vedere foarte logice ca ar vrea sa fie cu tine, deci inseamna ca te simpatizeaza happy.
Succes!

| sorin a răspuns:

Pai si noi ce trebiue sa iti zicem? Probabil simte ceva pentru tine.

| Alex_7297 a răspuns:

Doar tu poţi ştii dacă "simte" ceva pentru tine sau dacă nu "simnte" nimic.Totuşi cred că te place...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O simpatie fata de el... eu inca mai tin la fostul prieten [pentru tweety ]