| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care a primit nuduri si nu stiu cum sa ii cer sa mi le dea si mie... Caut un motiv sa i le cer... Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii cum arata o celulă a Politiei pe interior?

| Adry05 a răspuns:

Da nu poți să cauți pe net pe altele? penibili sunteți uneori

| Violleta2022 a răspuns:

Nuduri de la cine?
Vrei sa ai probleme cu Politia, daca se merge pe distributie de pornografie si amicul tau este prins?

| corbulalbrosu a răspuns:

In ce scop ai dori sa le detii si tu? Ce vrei sa faci cu acele nuduri?

| Albertsisu8 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Laba. Dar nu vreau sa stie si el chestia asta.

| ancaval a răspuns:

Să ți le dea, pentru ce?

| Albertsisu8 a răspuns (pentru ancaval):

Laba. Dar nu vreau sa stie si el asta.

| TPU2019 a răspuns:

Zii si tu asa: "Prietenas, stii tu cum suntem noi cei mai buni tovarasi? Stii tu cum tovarasii cei mai buni impart totul si toate alea? Am auzit ca ai si tu ceva interesant acolo pentru mine, cum facem? Da sa stii, apropo, sa nu cumva sa crezi ca vreau sa-mi dau vreo laba sau ceva pe ele, fereasca Sfantu' Petru si Mihail si Gavril si toti fratii lor prietenas. sa moara mica. Si. vezi. sa nu spui la nimeni, da?"