| clickdreaptadelete a întrebat:

am vazut multe intrebari de genu' "cum s atrag o fata sau un baiat cum stiu ca ma place" m-am gandit sa va dau un mic sfat asa ca intre prieteni ...deci eu am incercat de mute ori sa ma comb cu o fata ma rog etc etc dupa aceea m-am indragostit de una mai mare ca mine ea bineinteles ii placea de altcineva dar am ramas foarte buni amicii apoi eu stiam o fata care a fost prietena cei mai bun prieten sa nu credeti ca m-am comb cu ealaughing. ea a mers cu cea mai buna prietena a ei la chios si a trecut pe langa mine si prietena ei a spus"uite ce dragut e baiatu ala" cu voce tare deci am auzit si eu POt sa spun ca iubirea m-a lovit in fata de atunci suntem prieten foarte foarte buni ce prieteni chiar amici in scurt timp mi-am propus sa ma comb cu ea deci in concluzie nu trebuie sa fiti disperati dupa o fata un baiat nu incercati sa fiti ceea ce nu sunteti intr-o buna zi iubirea va va lovi in faalaughing si atunci o sa regretati timpul acela in care ati incercat sa cuceriti o fata sau un baiat.cam asta am vrut sa va spun.sa nu o luati in nume de rau nu vreau sa par nu stiu ce "casanova"eu v-am spus povestioara mea si sper ca va e de ajutor. bye all si succes in dragostewinking

3 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Cate relatii am avut eu. laughing Niciodata nu am diserat pentru ca stiam ca nu o sa raman singura. Multe persoane stiu ca ai prieten si stau in banca lor, iar cand esti libera te ataca. Te mai loveste cupidon din cand in cand, de ex pe mine m-a sagetat cupidon la un baiat de la sala, dar chestia e ca am prieten care e mai departe de mine si cand ma gandesc la el il uit pe cel de la salabig grin... Dragostea e ceva foarte frumos si foarte ciudat.

| clickdreaptadelete explică:

Baby nu cred ca ar facea sa ceva e cea mai de treaba fata din scoala toata lumea zice ...deci crede-ma ca nu ma foloseste

| babyaleyna_1834 a răspuns:

Daca pe fata care o placi tu ea il place pe alt bait uiteo pe fata ca eu m-am andragostit de doi baieti vare nu mau placut au placuto pe alta si ma folosit si am suferit deci las-o in pace vezi-ti de treaba ta si las-o pe ea in pace sa nu faci greseaacare am facut-o eu las-o in pace sa nu faci greseala s te comb cu ea ca osatefoloseasca ascultama ca stiu