| anonim_4396 a întrebat:

as dori si eu niste replici de agatat

de exemplu vad o fata frumoasa la scoala. ce i spun?

M-am gandit la una ce parere aveti?

Salut, te-am vazut de mult timp vrei sa facem cunostinta?

apoi dupa ce ne cunoastem o invit la un suc sau la un film? ce parere avetisad

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu nu stiu ce se intampla cu voi....serios,cu restul lumii cum vorbesti,ai replici de agatat? Pentru amici,pentru cunoscuti,pentru profesori sau vecini?
Tu nu-ti dai seama ca toate persoanele cu care vorbesti acum,au fost niste necunoscuti,initial?
La ce iti trebuiesc,deci,replici de agatat?
Nu exista asa ceva sau,daca vrei,ar fi prea proasta o fata sa reactioneze la asa ceva, tu ai putea s-o mai respecti dupa asta?
Vorbeste-i normal si firesc, fata va aprecia lucrul asta si ea e om.
Si vei castiga mult mai mult, decat sa ai niste replici rasuflate care sa sune absolut fals!
Fii natural, fii tu!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, păi unei fete îi spui salut? dacă vrei să fii un domn, îi spui sărut mîna, îi duci o floare, si de ce nu îi pupi mîna. Dar sigur aceste obiceiuri sint invechite pentru voi, voi stiti alea cu bună, hai la un suc si nici nu termină fata sucul că o vrei goală in pat.

| BGI a răspuns:

In primul rand, trebuie sa incepi cu "Buna", si dupa alege ceva din ce iti scriu eu aici:
- Ai cazut din cer? Ca ai o fata asa botita...
- Tatal tau este terorist? Ca esti proasta de bubui.
- Ai o fata de-mi sta ceasul... pardon, cand te vad parca timpul sta in loc.

| pietrean a răspuns:

Daca vrei "replici de agatat",nici nu are rost sa ne batem capul cu tine! Orice cuvant frumos,pus in gura ta, ar parea fals, asa ca, intai schimba-ti optica de a gandi, despre cum se pot cuceri fetele, care iti plac cu adevarat.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu exista replici de agatat.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

"ceaw frumoaso blushing te'ai **** azi? "

| Apocaliptic a răspuns:

Hei papusa, ai cazut din cer, pentru ca asa arati. laughing
Ai o harta, pentru ca ma pierd in fata ta laughing.
Parca ai fi un inger, nici nu ma pot uita la tine laughing.
Arati intr-un fel de-mi cad ochii. laughing
Ce bine arati!
; Mersi!; A, a..., date ca am vazut o shaorma. laughing
Cand te vad, parca sta timpul in loc. Dar, mai bine, mai pe scurt: Ai o fata de-mi sta ceasul. laughing
Cu astea le dai pe spate laughing.
Acu serios.
Te prefaci ca ajungi din greseala in fata ei si dupa 1.6-3 sec ii zici: Buna! Scuze, am(si inventezi ceva ca sa explici de ce ai ajuns din greseala in fata ei), sunt (numele), tu cum te numesti? Si asa va veti imprieteni, dupa care(fara sa fortezi nota) o iei usor usor pana o duci la un film( tu platesti biletele si tu te interesezi de tot dupa ce afli ce fel de fata e ca sa stii ce film sa alegi, fetelor le place sa le iei usor(dar direct), sa fii sigur pe tine, independent si sa stii ce le place).
Sau incerci niste conversatii pe FB continuandule fata-n fata.

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Hai toate fetele sa ne aruncam la toti baietii draguti care ii vedem, e cam straniu...iti trebuie mai mult timp ca sa legi o relatie normala

| Andrei741 a răspuns:

Hei papusa, ai cazut din cer, pentru ca asa arati... vreau sa imi spuneti cum ma bag cu ea in seama. cum facem cunostinta