| YoBoy23 a întrebat:

Salut sunt baiat. si mam barbierit acum 2 zile. si incepe sa ma manance acolo unde mam barbierit. inseamna ca imi creste? va rog vreau raspunsuri cat mai serioase multumesc

Răspuns Câştigător
| R3sPeCt a răspuns:

Oricum o sa creasca la loc(nu creste doar daca dai cu solutii speciale care incetinesc cresterea parului), te mananca pentru ca nu ai dat cu solutie impotriva iritatului.

6 răspunsuri:
| viitortatic a răspuns:

Foloseste o crema after shave, iti va calma iritatiile
el va creste, cu cat te barberesti mai des cu atat mai repede
nu o face de la varste fragede, a avea barba nu inseamna a fi "cool"
da stiu, toate modelele au barba si arata bine dar un look frumos inseamna mai mult decat barba, toate la varsta lor

| YoBoy23 explică (pentru viitortatic):

Si nu nu am o varsta frageda am 16 ani :p laughing

| Hash001 a răspuns (pentru YoBoy23):

Puful ala arata cat par ai tu pe tine, pielea plii esti.

| viitortatic a răspuns (pentru Hash001):

Meriti raportat si banat

| Hash001 a răspuns (pentru viitortatic):

M-am saturat de intrebarile stupide, mai fiti si voi atenti la ore la scoala, se numeste pubertate, intrebati parintii (mai ales tatal) ca el stie care e treaba cu barba. Pe TPU e pur si simplu ceva de conversatie, lumea isi da cu parerea, e o tara libera. Bafta multa si nu mai fii jelly.

| YoBoy23 explică:

Deci nu aveam par pe fata. ca mam barbierit pe acolo pe la perciuni. si aveam doar puf. si daca m-am ras. imi creste?