| AlexMAV a întrebat:

Ce mai faceti? >: Eu binee. Am o problema : Problema mea este in acel sentiment numit dragoste. Sunt in clasa a IX a si in clasa cu mine am o fata asa de draguta, frumoasa nici nu stiu cum sa o mai caracterizez. Eu o plac foarte mult pe ea, cred ca si ea dar nu stiu ce sa zic, cred ca vrea doar sa se joace cu mine. De ce? Pai sta cateodata ba chiar mai des in fiecare zi in brate la mine, ne imbratisam, tot asa, si cand pleaca se duce la unu dintr-a 12 si cateodata la unu din clasa la mine. Voi ce credeti? Ce sa fac? sa ii zic ca o iubesc. Eu inca nu am incredere in ea. Dati-mi ceva sfaturi in legatura cu aceasta problema. Vreau raspunsuri mai multe. Multumesc! FUNDA

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu o mai baga in seama cativa ani. Altceva nu ai ce sa faci.

| On3St4r a răspuns:

Spune- că doar nu te mușcă! Din câte spui tu cred că obișnuită cu așa ceva. Dacă îți e greu să îi spui, scrie-i. Să nu faci greșeala să pui pe altcineva să îi spună, va crede că ești un laș sau va crede că este o invenție. Să ști că nu e deloc jenant, dacă la asta te gândești, pune-te în locul ei, gândește-te că o fata îți spune că te placi.

| Azµre a răspuns:

Scoate-o frate în oraș înainte de toate!

| Corinaai a răspuns:

Buna, eu trec la subiect. Nu vreau sa te fac sa te simt rau, dar din cele spuse fata de care iti place tie, umbla din poala in poala. Dupa parerea mea ii incearca pe toti, fara sa stie ca unii pun sentimente. Ce sa iti zicthinking incearca sa vorbesti cu ea, sa afli si cum sta cu bibilica nu numai cu frumuseteabatting eyelashes, si daca o doresti asa de mult, comunica cu ea si modeleaz-o dupa tine:d.
Bafta sa ai!