| XxAndreixXx a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care fac crossdressing? mie chiar imi plac acele persoane foarte mult dar uneori ma simt si prost ca poate ajung sa nu ma mai atraga femeile deloc si doar de acei baieti care fac asta, va rog sa fiti sinceri cu raspunsurile chiar daca sunt mai rautacioase eu voi incerca sa le accept ca pe o lectie.

Răspuns Câştigător
| UnulSimplu312 a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa iti valorifici placerile dupa opiniile altora. Daca tie iti place fa ti de cap! App nu trebuie sa alegi dintre fete si baieti care iti plac mai mult poti sa fi Bisexual asa o sa ai parte de ambele sexe?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum sa iti fie frica sa nu iti mai placa fetele? Daca vrei sa iti placa, iti placwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic pro sau contra lor. Este democratie fiecare face ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarbos. E ceva gresit cu ei.