| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un penis de 14 cm e suficient pentru a satisface o femeie?
Fac 18 in doua luni si ma mai intrebam daca mai creste? Ideea e ca anul asta a mai crescut un 1 cm.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea unui penis ca si lungime nu are o importanta mult prea mare daca nu are si o grosime adecvata/proportionala cu lungimea acestuia. Probabil ca vei intelege prin experimentari ca cel mai important aspect il reprezinta de fapt timpul efectiv de sex, adica cat timp vei reusi sa ti-o mentii in stare de erectie fara a se produce ejacularea involuntara. Doar cu un penis mentinut multa vreme in stare de erectie, poti spera sa reusesti sa satisfaci o femeie prin provocarea orgasmului la terminarea actului sexual. In concluzie faci cam acelasi lucru si cu un penis de 14 cm ca si cu unul de 19 cm, insa ceea ce conteaza de fapt cu adevarat, este "marimea/dimensiunea" timpului, a lungimii sexului, cat vei rezista sa-ti mentii penisul in stare erecta fara ejaculare si sa continui sexul fara intrerupere pana cand femeia ajunge sa fie satisfacuta si/sau sa aiba si orgasm. Succes!

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Satisfactia unei femei depinde de priceperea barbatului Un organ de 14 cm categoric nu poate satisface, dar daca inveti sa -ti folosesti limba, degetele si sa produci placere, s-ar putea ca femeile sa te ierte ca ai un organ micut.

| Radandam a răspuns (pentru Violleta2022):

Obsedată ce esti, un penis de 14 cm nu poate satisface, dar tie iti trebuie unul de 25 de cm?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radandam):

Baiete, 14cm este un penis "aproape" mediu, cu sanse modeste sa fie capabil a satisface.

| Radandam a răspuns (pentru Violleta2022):

Cati cm are vaginul tau adancime? 20?

| Radandam a răspuns (pentru Violleta2022):

Iti bati joc de oamenii care cer o parere, intreaba pe oricine de pe TPU si ti ar spune ca 14 ar fi suficienti pentru orice femeie, nu mai abera aici

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radandam):

Daca as mai avea 15 ani, as crede asta, din pacate, sunt femeie maritata si am un sot dotat, asadar stiu ce inseamna un penis adevarat.
Tu esti inca micut, adolescent, deci mai ai pana inveti sa satisfaci o femeie, asadar, taci si asculta... macar inveti ceva.

| Radandam a răspuns (pentru Violleta2022):

Da,iti plac tie alea mari si te lauzi ca are barbatu' tau penisul mare, doar nu era sa zici ca il are mic, probabil ăsta a fost criteriul dupa care te ai ghidat in alegerea barbatului, cand media din Romania este de 12 cm, ea spune ca 14 cm nu sunt suficienti pentru a satisface o femeie, suntem o țara de nesatisfacuti, bine ca esti doar tu Ioneasca satisfacuta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radandam):

Poate ai dreptate, cu romanii care o au de 12 cm...
Eu sunt mai norocoasa in cazul asta, desii mi-am luat un barbat nascut in tara, parintii lui au nationalitati straine, ceea ce ar justifica diferenta asta mare de masuri, la diverse popoare.
Iar daca tu ai 12 cm de cuc si zici ca ai 14, inseamna ca-ti furi caciula singur, ca de ras, tot fetele ajung sa rada la urma (cand ti-l vad).

| Radandam a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am pus eu intrebarea, nu am spus eu ca am 14 cm, si nu ar rade nici o fată de un penis de 14 cm care este suficient pentru a satisface orice femeie, daca esti tu găleata, nu inseamna ca 14 cm nu sunt suficienti,si ti am raspuns,ca deja vad cum faci misto de altii pe aici,ei pun intrebari serioase, si tu dai raspunsuri impertinente, si nu-i ok, vezi ti de fanteziile tale cu penisuri mari, doar cu asta ramai.Pa pa

| mihai69 a răspuns:

Posibil să mai crească. Dar și în sexualitate e vorba despre compatibilitate - pe unele le poți satisface doar din vorbe, pe altele trebuie să le frămânți bine de tot. Și nu numai cu penisul. Așadar, succes în găsirea partenerei potrivite cu tine!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este suficient pentru satisfacerea iubitei tale.

| aumih16 a răspuns:

Doar nu gandesti cu madularul nu-i asa!? ca asa o zica majoritatea fetelor sau femeilor! daca tu gandesti asa! asta este!

| Aika十六 a răspuns:

Nu conteaza marimea baghetei ci magia din ea.

| DanielRoleplaY a răspuns:

Poti satisface o femeie ca vaginul are in jur la 10 cm asa ca orce penis +10 satisface. totusi eu am 16 ani si am penisul de 17

| anonim_4396 explică (pentru DanielRoleplaY):

Si cu ce s eu vinovat ca esti mai mic ca mine si totusi ai un penis mai mare?

| DanielRoleplaY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nici o vina sunt mai dezvoltat in organisme. penisul tau va mai creste da nu mult. se spune ca slabirea in burta aduce la marimea penisului incerca ceva natural sa-l maresti nu incerca niciodata prosti de pe net

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Va intreceti in penisuri dar in creiere niciunul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DanielRoleplaY):

Tu trebuie sa fii baitel mic, daca gandesti asa!
Tu nu ai auzit ca vaginul femeii se dilata cand este excitat?
Unde crezi ca intra cei 20-22 cm de organ masculin?
Ma rog, ma refer la un barbat cu adevarat dotat.