| FabianelSHAF a întrebat:

Salut, dacă o fată te soarbe din priviri, iar tu când te uiţi la ea îşi întoarce capul, asta înseamnă că poate te place? Acord fundă celui care oferă cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu trasesem deja concluzia ca daca cineva te soarbe din priviri, automat te place.

Dar tu vad ca pui problema altfel. laughing Deci banuiesc ca poti sorbi pe cineva din priviri si daca te intriga. Iar daca tu spui ca un om foarte interesant...laughing iti inteleg confuzia.

Cred ca singura modalitate prin care poti afla raspunsul la intrebarea ta este invitand-o pe fata la o cafea.

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Esti sigur ca te soarbe din priviri? Poate doar sa uita la tine pentru ca i se pare ca arati interesant.

| FabianelSHAF explică (pentru OoBunnyoO):

E cam acelaşi lucru, sunt un om foarte interesant, paranoia fie cu mine.

| FabianelSHAF explică (pentru OoBunnyoO):

Îţi mulţumesc de răspuns, nu cred că e cazu' la 15 ani de cafea laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Pentru putin. Nu stiu daca te-am putut ajuta.

Cafea, suc, inghetata, vata pe bat. Pe vremea mea lumea se invita la un chico (suc). Ma simt asa batrana acum. laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Apropo, mersi pentru fundita.

| FabianelSHAF explică (pentru OoBunnyoO):

Nu ai pentru ce.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Eu trasesem deja concluzia ca daca cineva te soarbe din priviri, automat te place.

Dar tu vad ca pui problema altfel. laughing Deci banuiesc ca poti sorbi pe cineva din priviri si daca te intriga. Iar daca tu spui ca un om foarte interesant...laughing iti inteleg confuzia.

Cred ca singura modalitate prin care poti afla raspunsul la intrebarea ta este invitand-o pe fata la o cafea.

| anonima0101 a răspuns:

Te place, man.