| rocker98 a întrebat:

Daca baieti din ziua de azi au 16 ani si inca sunt virgini inseamna ca sunt niste ratati? Eu zic ca nu, voi ce parere aveti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa astepti. Am prieteni care sunt virgini la 30 de ani si inca nu sunt insurati caci nu au gasit fata potrivita...si acum ceva timp le-au gasit. Iar peste 2, resp 3, saptamani vor avea nunta.
Crede-ma ca sunt oameni deosebiti pe care in nici-un caz nu-i cred ratati, ba din contra...concluzia: ai fi un baiat nemaipomenit daca ti-ai pastra fecioria pentru cea care o sa-ti fie sotie. Succes in toate cele bune.

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Normal că nu oh go on

| Neinteresantul a răspuns:

"Ratati" sunt cei care considera ca virginii sunt ratati.

Răspuns utilizator avertizat
| Ella3133 a răspuns:

Nu sunt retarzi...au toata viata inainte sa o faca si de 30 de ori pe zi daca pot si vorwinking

| T4ny4 a răspuns (pentru Ella3133):

Ahahahahaaa! Ce tare ai fost! El zice sunt ratati, tu retarzi!

| T4ny4 a răspuns (pentru Ella3133):

Eu zic ca daca te abtii pana cand vei fi suficient de matur, esti perfect!

| Ella3133 a răspuns (pentru T4ny4):

P`acolo=]]

| hässlich a răspuns:

Tu esti baiatu de 16 ani?

| woundedream a răspuns:

Sunt de acord cu tine, pot sa astepte pana intalnesc fata pe care o iubesc, iar cea care te va iubi, nu o va interesa sa fii experimentat, conteaza sa o iubesti.