| anonim_4396 a întrebat:

Se uita la tine pe furis,face diverse glume,sta prin zona prin care stai tu,te intreaba diferite chestii,iti spune pe nume,sta intors spre tine,nu te priveste in ochi si fuge de privirea ta, se loveste 'accidental' de tine.Sunt semne ca ma place?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt semne ca te place, dar sa ai grija sa nu fie tactica lui generala si sa faca lucrul asta cu mai multe fete, atunci e doar un pescar care asteapta sa se prinda macar una din toate...
Fii putin atenta.

| marinaa9 a răspuns (pentru greece12):

Nu face asta cu toate fetele, din cate am observat eu, sunt fete mult mai frumoase in clasa si nu la da atentie

| greece12 a răspuns (pentru marinaa9):

Atunci,te place.
Pe tine.
happy
Daca iti place si tie, da-i putina atentie, e cam timid.

| marinaa9 a răspuns (pentru greece12):

E singurul baiat pe care l-am placut cu adevarat, il plac de 5 anilaughing

| greece12 a răspuns (pentru marinaa9):

Atunci,mult succes, ai sanse mari!
happy

| marinaa9 a răspuns (pentru greece12):

Multumesc mult!

| greece12 a răspuns (pentru marinaa9):

N-ai pentru ce, sunteti foarte draguti!
happy

| mgtow a răspuns:

Cam asa ceva dar daca nu se declara nu prea poti confirma cu varf si indesat ca te vrea.

| oanamiley a răspuns:

Da, desigur. Cel mai bine vorbeste tu prima cu el. Sunt sigura ca se va simti usurat ca ai deschis tu subiectul happy

| marinaa9 a răspuns (pentru oanamiley):

Si cum ar trebui sa deschid subiectul? N-am nici cea mai vaga idee.

| Bebe7o a răspuns:

Da te place, doar ca este prea timid sa iti spuna