| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am observat ca profesoara mea de matematica ma favorizeaza...
Adica ea mie nu mi-a dat nota mai mica de 5, desi altii au luat si nota 2.
Temele nu le fac, deoarece ea oricum nu se uita la mine in caiet...
Mie nu imi tipa deloc, altora da

Ea mi-a dat cerere si pe Facebook si mi-a apreciat si pozele. Credeti ca ar vrea sa aiba o relatie cu mine?

Am 18 ani si sunt in clasa a 12-a...

Ce ziceti sa fac? Dau funda happy

A da, ea are 45 sau 46 de ani si e vaduva de 2 ani si nu are copii happy

Răspuns Câştigător
| bbozga1 a răspuns:

Astora mature le trebuie mult sex.
Invito la o cafea si daca vine e clar.
ez game

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa-ti vezi de treaba ta, daca vrei sa intri in BAC la sfarsit de an.
Daca te simpatiezeaza, nu inseamna ca vrea sa se culce cu tine, sau sa aiba o relatie. Asta este doar in capusorul tau!

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca te place si vrea o relatie cu tine.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Indiferent de motivele acesteia de "a-ți capta atenția" sau de a te favoriza, ar trebui să vezi totul cu obiectivitate și să te orientezi către fete de vârsta ta.Aceasta fiind văduvă de puțin timp, nu aș crede că ar opta pentru un elev sau cel puțin pentru un alt bărbat.
Gândește-te ca îți poate fi mamă pentru că aceasta nu mai este chiar în floarea vârstei.Acum totul depinde de tine și de ea.

| Hellboy96 a răspuns (pentru FoxyM):

Mi-e foarte greu sa vorbesc cu fete de varsta mea...
Ar merita sa o intreb ce vrea mai exact?

| anonim_4396 explică (pentru Hellboy96):

Dă-i mesaj, bagă-te cu ea în vorbă laughing

| FoxyM a răspuns (pentru Hellboy96):

Poți discuta cu ea dar într-un mod cât mai civilizat și serios cu mici excepții de familiaritate.Îi poți pune întrebări precum "cum vi se par eu de fel ca băiat?" sau "mă pot ridica eu la standardele oricărei fete?"

| Bibiuk a răspuns:

Daca arata bine, și ți cam place de ea, du o la cafea. Bafta