| Valentin_Militaru_2001 a întrebat:

De cateva zile vorbesc cu o fata pe Messenger ..nu ne-am vazut pana acum dar vine in oras cand va incepe scoala si nu stiu ce sa fac! Sa-i dau mesaje si sa vb cu ea sau sa nu-i mai spun nimic si sa ma vad cu ea cand va veni in oras ( oricum vreau sa o cunosc pare foarte de treaba si mi-a spus ca si eu ii par de treaba si frumos

2 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Fii intelligent. Nu o ignora, pentru ca apoi sansele sa fie ceva intre voi scad considerabil, dar nici nu insista cu intrebari pe messenger. Lasa unele chestii pentru intalnirea face 2 face.

| Andrei541 a răspuns:

Daca iti place de ea faci orice