| EditionSex a întrebat:

De curand am facut 14 ani si am dat un mic party acasa cum s-ar zice.Am fost cam 5.Trei baieti si doua fete.Am inceput sa dansam si dintr-o data fata aia m-a sarutat(dar sa tinem cont ca eram toti beti).Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| simonamaria a răspuns:

Ori a facut-o de distractie...ori te placea inainte si fiind beata atunci a indraznit.cel mai bine ar fi sa fi deschis si sa o intrebi direct ce a insemnat.succes!

| EditionSex explică (pentru simonamaria):

Mda... dar nu prea cred ca suntem si colegi si ea este deja cu cineva laughing

| EditionSex explică (pentru simonamaria):

Pai am intrebat-o ca e si colega mea de clasa si a spus ca nu stie si ea este impreuna si cu cineva.

| simonamaria a răspuns (pentru EditionSex):

E dusa atuncilaughing)) ..era beata si de-aia.e mai bine sa nu bei decat sa ajungi asalaughing)

| EditionSex explică (pentru simonamaria):

Asa-i laughing