| CoolMihaY a întrebat:

deci am inceput sa vorbesc cu o fata de vreo 2 saptamani ii am id de mess am intrebat-o daca vrea sa iasa la un suc cu mine si a zis da dar inca nu am stabilit cand, ii fac complimente si raspunde mereu cu mersi mult :X as vrea ca la intalnire sa... dau lovitura adica sa fim impreuna ma puteti ajuta cu sfaturi? va rog funda

5 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Pai daca tot iesiti la un suc, incearca sa ii faci pe plac..las-o pe ea sa aleaga localul unde sa beti sucul si apropie-te de ea cat mai mult..adica spune-i o gluma doua la momentul potrivit..Iti urez mult succesbig grin

| mat31new a răspuns (pentru DjYeti):

Il chemi pe djYeti sa va faca o dedicatie speciala pentru baiatu mare cuceritor a'la negru picior, si inca ceva...

| DjYeti a răspuns (pentru mat31new):

Nu particip la evenimente de astea..nu sunt lautarhappy

| mat31new a răspuns (pentru DjYeti):

Am zis eu ca esti lautar? dj.

| ciocolata a răspuns:

Pai incearca sa o iei de mana in brate sa o saruti daca ii place va sta daca nu se va trage. Un sfat daca se trage las-o moartawinking