| Tadic a întrebat:

Deci, Am o colega in clasa care o iubesc, suntem foarte buni prieteni din clasa a 2-a (sunt a 7 a ) si as vrea sa fie cu mine. Noi petrecem mult timp impreuna dar un alt gelos din clasa s-a pussa flirteze cu ea. Desi el e un afemeiat. Intrebarea este : CUM O POT CONVINGE SA FIM IMPREUNA?

Răspuns Câştigător
| SOoare a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-i marturisesti adevaratele tale sentimente. Daca iti e greu sa ii spui direct ca iti place de ea si ca ai vrea sa fiti impreuna poti bate apropuri. (gen : ce ochi frumosi ai, ce bine iti sta parul, ce frumoasa esti )
Ii mai poti spune si ca va cunoasteti de mult timp si, dupa cum stie si ea, va intelegeti bine unul in compania celuilalt. Multa bafta sper ca te-am ajutat macar putin!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi și ăla în clasa a șaptea e afemeiat? Ăla momentan e un copil, nu cred că i se potrivește termenul.

| Danu6ka a răspuns:

Fa ceva deosebit pentru ea doar o cunosti bine daca petreceti mult timp impreuna

| alTaiR96 a răspuns:

Pai frate eu propun sa vorbesti cu ea pe mess si sa o intrebi daca te place. E cel mai usor pe mess.Si daca te place o intrebi daca vrea sa fie cu tine, daca zice nu zici si tu ca a fost o provocare sau ceva daca te simti prosthee hee. Bafta man!

| Okey a răspuns:

laughing sincer nu am nimic cu tine dar : clasa a 7 a? serios? tu te gandesti la "dragoste si relatii" la varsta asta? apai la 16-18 ani ce o sa faci? Sa fim seriosi...lasa "iubirea"de-o parte si mai bine citeste o carte- crede-ma, e spre binele tau.

| Tadic explică (pentru Okey):

Adica te iei de dragostea mea la 13 ani si cand alti ''copii'' de 11 ani posteaza aceleasi intrebari cu dragostea nu te pui la ei?

| Okey a răspuns (pentru Tadic):

"scuze" daca am nimerit intrebarea ta loser si nu pe-a altora care inca nu stiu sa se lege la sireturi! raised eyebrows

| adelcrt a răspuns:

Simplu si usor, ma rog pentru. tine nu cred ca e asa usor, pe messenger o poti intreba, ca in fata o sa-ti fie rusine, o intrebi pe messenger daca vrea sa fie cu tine si daca acceapta, o scoti si tu a doua zi la un suc, sau te duci cu ea prin parc si incet incet o saruti. happy

| Dinamik_Metin_1991 a răspuns:

1.Baga-i limba in gura.
2.Il bati pe afemeiat.
3. Te pui bine cu tasu' si o scoti in oras.